Lux Klimat

Iš savo partnerių buvome girdėję, kad „Baltic Solutions Transport“ yra itin patikima logistikos įmonė. Netrukome tuo įsitikinti patikėję jiems savo pirmąją krovinių siuntą. Dirbame su Ruslanu Kapusta ir visuomet laiku gauname tikslią informaciją apie krovinių gabenimo laiką ir datas, iškrovimą ir pajamas.

ADM Machinery & Service

Norėčiau atkreipti dėmesį į itin aukštą profesionalumo lygį “Brand Solutions Transport” įmonėje. Mes vertiname jūsų gebėjimą atkreipti dėmesį į detales ir punktualumą. Suprantame, kad logistikos sektoriuje itin dažni įvairūs trikdžiai, tačiau „Brand Solutions Transport“ visuomet pasiruošę užtikrinti, kad jie neturės įtakos paslaugų kokybei.

Kislotupor Kazakhstan

Su “Baltic Solutions Transport” mes bendradarbiaujame vos apie metus, tačiau visuomet esame tikri, kad mūsų kroviniai bus gabenami saugiai ir tikslą pasieks laiku. Aš ypatingai norėčiau pagirti įmonės personalą, kuris yra itin kompetentingas ir visuomet greitai reaguoja į mūsų užklausas. Būtent puikūs „Brand Solutions Transport“ darbuotojai kuria šį prekės ženklą.