Apie mus

Kompanija „Baltic Solutions Transport“ jau daugelį metų savo partneriams siūlo platų paslaugų spektrą tarptautinių krovinių pristatymo srityje. Per visą šį laiką kompanija įsitikino:

„Be efektyvios logistikos – bet kuri idėja lieka tik idėja“.

Šiandien „Baltic Solutions Transport“ – tai 50 šalių, į kurias pristatomi kroviniai, tai 10 biurų Europoje bei daugiau nei 1100 sutarčių per metus. Mumis pasitiki tokie prekės ženklai kaip „Knauf“, „Cersanit“, „CAPAROL“, „AEROC“, „OSRAM“, „SADOLIN“, „WAVIN“, „Wienerberger“.

Jau daugelį metų mūsų pagrindinė užduotis – puikiai organizuotas krovinių pristatymas. Siekdami ją atlikti mes dažnai priimame netradicinius sprendimus, o būtent tai ir tapo mūsų kompanijos „vizitine kortele“.

Mes tikime, kad vakarykščiai sprendimai dažniausiai nėra tinkami spręsti šiandienos ar rytojaus iššūkius, o didžiausia rizika – dažnai susijusi su ribotu mąstymu. Būtent todėl „Baltic Solutions Transport“ nuolat vystosi ir ieško naujų idėjų.

Mūsų partneriams „Baltic Solutions Transport“ – kaip elektra namuose. Kai jiems reikia šviesos – ji paprasčiausiai „įsijungia“. Mes neapsiribojame tik efektyviu pristatymu, mes norime savo darbu suteikti jums Džiaugsmo.

Statistika

50+ maršrutų
10 metų patirtis
5100+ pervežamų krovinių per metus
3000+ sutarčių per metus

450+ nuolatinių klientų

Mūsų įmonE pasitiki