ELEKTRONINĖ SISTEMA SUTRUMPINANTI LAIKĄ PASIENYJE

Pasienyje leidžiamos valandos ir vėluojantys kroviniai bene didžiausia transportavimo problema, kurią išspręsti yra tiesiog būtina. Todėl elektroninė pasienio laiko rezervavimo sistema yra būtent tai, apie ką anksčiau buvo galima tik svajoti.Muitine

Sienos kirtimas yra aktualus visoms krovinius vežančioms bei gaunančioms įmonėms, kurios dėl eilių kartais praranda ne tik laiką, bet ir pinigus. Transportavimo maršrutai yra keli, tačiau krovinių pervežimas per Lietuvą–Baltarusiją turi ypatingą privilegiją – net 4 pasienio punktai kuriuose elektroninės sistemos dėka, pageidaujamą valstybės sienos kirtimo laiką galima rezervuoti iš anksto. Rezervuotas laikas išsprendžia eilės problemą bei padeda pasienio darbuotojams iš anksto pasiruošti atvykstančiam transportui bei jo kroviniui, dėl ko patikra taip pat vyksta greičiau.

Elektroninė sistema ne tik sprendžia pasienio eilių problemą, bet ir leidžia transporto įmonėms optimaliai planuoti maršrutą bei tranzito laiką, kad kroviniai būtų pristatyti laiku.