NUO ŠIOL KINIJA „ARČIAU“ KAZACHSTANO

Kinija – viena iš sparčiausiai augančių ir besivystančių šalių, eksportuojantCN-KZi prekes bei medžiagas į visą pasaulį. 2014 metais atvėrusi  „šilko kelią“ į Europą, Kinija tuo pačiu atvėrė duris į savo pramonės galimybes. Siūlydama vis labiau augančią kokybę už patrauklesnę kainą nei Europoje, Kinija yra viena iš pagrindinių pasaulio tiekėjų, papildomai investuojančių į eksportą. Europa atrasdama šios šalies sugebėjimus vis daugiau pramonės perkelia į Kiniją, todėl krovinių srautai didėja.

Tai kaip niekada paranku Kazachstanui, kurio siena jungiasi su Kinija ir tampa pirmu žingsniu vedančiu į Europą. Didėjant srautams ir atsižvelgiant į palankias Kinijos kainas, ne tik kokybiškų prekių bet ir logistikos sąnaudos yra daug mažesnės nei vežant iš Europos.

„Baltic Solutions Transport“ siūlo pasinaudoti naujai aptarnaujama kryptimi Kinija–Kazachstanas ir visais jos privalumais. Pilni standartinio formavimo kroviniai vežami iš bet kurio Kinijos miesto į Jums reikiamą tašką Kazachstane įskaitant tokias funkcijas kaip:

  • krovinio paėmimas per 2–3 dienas;
  • nuotraukų pateikimas kroviniui atvykus į terminalą;
  • kasdienis krovinio būsenos atnaujinimas (el. paštu arba SMS);
  • 3 rūšių garantijos įskaitant pervežimo paslaugos savikainos garantiją;
  • krovinio dokumentacija muitinėje.

8 metai patirties logistikoje leidžia pasiūlyti optimalų bei kokybišką sprendimą Jūsų krovinio pervežimui į Kazachstaną. Atraskite Kinijos privalumus kartu su „Baltic Solutions Transport“.