VASAROS SUNKUMAI PREKIŲ UŽSAKYMAMS IŠ ITALIJOS

Kuomet ateina vasara, darbo procesų sklandumą įtakoja dar vienas faktorius – atostogos. DItalyėl atostogų procesai ne tik lėtėja bei sunkėja, bet ir brangsta.

Ypatingą dėmesį norime atkreipti į Italijos gamybos įmonių atostogas, kurios trunka visą rugpjūčio mėnesį. Užsakyti prekes iš Italijos vasaros laikotarpiu gali būti ypač sudėtinga, nes gamintojų apkrova yra itin didelė, o atsižvelgiant į tai, kad užsakymų yra labai daug, gamintojai kelia kainas tiems, kurie neskuba užsisakyti prekių. Vertėtų atsižvelgti ir į gamybos terminus, kurie kartais užtrunka nuo 30 iki 50 dienų, todėl dažnas atvejis, kad prekės nespėja laiku palikti gamyklos.

Tačiau dar vienas svarbus sunkumas su kuriuo galite susidurti yra pervežimas. Dėl didelės paklausos ir apkrovos, vėlai planuojant pervežimą susidursite ne tik su ypač aukštomis kainomis, bet ir su tinkamo transporto stygiumi.

Nors vienas vasaros mėnuo jau prabėgo, pagrindinis pikas prasidės tik nuo liepos 10 dienos, todėl dar ne per vėlu užsisakyti prekes ir pasirūpinti, kad jos išvyktų iki gamintojo atostogų.